DENİZLİ MERKEZDE ORKESTRALAR DENİZLİ İLÇELERİNDE ORKESTRALAR DENİZLİ ORKESTRA

Fotoğraflar yükleniyor

22
İlan No 373
İlan Tarihi 15 Haziran 2022
Firma Adı Orkestra rüya

????????ORKESTRA YONCA RÜYA MÜZİK SES SİSTEMLERİ????????

????????????????????????????????????????

Mutlulukların Başlangıcı Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim ????

????(DÜĞÜN-NİŞAN-KINAGECESİ)????

????Her Türlü Müzikli Eğlencelerinizde Hizmetinizdeyiz????


???? TEL:(0️⃣5️⃣4️⃣2️⃣2️⃣5️⃣6️⃣7️⃣4️⃣2️⃣3️⃣)

???? TEL:(0️⃣5️⃣4️⃣2️⃣2️⃣5️⃣3️⃣8️⃣7️⃣0️⃣3️⃣) 

En kötü GÜNÜNÜZ MUTLULUK TADIN'da Olsun ????Önemli Anlarınızı ŞANSA Bırakmayın..

____________________________

????(HAKKIMIZDA) ????

Bizim orkestramız sayesinde düğün organizasyonunuz için seçeceğiniz en iyi müzik eğlence anlamında alanında uzman kadrolarımız ile yaptığımız tüm düğünlerde  misafirlerinizle güzel birgün icinde sizlerin yaninda oluyoruz.


Rüya Düğün Orkestrası olarak sizleri en iyi hizmeti veriyoruz siz değerli dostlarımız bilmelisinizki biz yaptığımız işin düğün muzik eğlence adına kaliteli olması için emek harcıyoruz sonuc itibarıyla alacagınız hizmet müzik eğlence bizim tek işimizdir ek işimiz değildir.


Uzun yıllar 20 yıl gibi bir süredir bu sektörde işimizi yapıyoruz ve bu zamanlar içinde bizimle mutluluğa adım atan ve etkinliklerinde bizi tercih edenlerin sayısı her gecen gün katlandı.ve katlanıyor.bunun sebebi dürüst ve dogru calışmamızdır Önemli olan sizlerin ve misafirlerinizin gülerek bizim yanimizdan ayrılmasıdır. şahsım ve Orkestra rüya adına sizlere betimsiz günler dilerim.saglıcakla kalın.

____________________________

????NİŞAN DÜĞÜN DAVET ORGANİZASYON????

Orkestra rüya Organizasyonlarınızda müzik ve eğlence ses sistemi konusunda en tecrübeli firmaların başında gelir. Nişan ve düğün yapmak yeni bir çift için son derece önemli olan organizasyonlar arasında yer almaktadır Nişan ve düğün kınagecesi yapılmak istenen alanın kusursuz ve de göz alıcı olması için düzenlenmesi yanı sıra orkestra ses ışık sistemide önemlidir ve bunu sizler için en iyisini yapıyoruz.


Hayallerinizdeki kadar güzel bir organizasyon planlamanızın yanında en güzel eğlence ile nişanlanmak evlenmek kınagecesi yapmak ister misiniz? Bütçenize en uygun fiyatlarla Davetlilerinize unutulmayacak bir gün geçirecekleri uyarısını yapınız, en güzel nişan ve düğün sizinkisi olacak ____________________________

ORKESTRA RüYA & YONCA MÜZİK SES IŞIK SİSTEMLERİ ORGANiZASYON adlı işletmeye WhatsApp'tan mesaj gönderin.

https://wa.me/message/RJKK6PY55CTBL1

(linki tıklayıp görüşme başlatabilirsiniz)

Yorumlar
321 kez görüntülendi.