Gizlilik Politikası

Fırsat ilan Gizlilik Politikası :

T.C. Yasalarınca 3. kişi bilgileri paylaşılamaz ve dağıtılamaz.
Fırsat ilan olarak şifreleme sistemi md5 kullandığımız için müşterilerimizin şifrelerine sahip olmadığımız gibi iletişim bilgileri kesinlikle tarafımızca başka kimselere dağıtılmamaktadır.

- Yaptığınız alışverişlerde biz sadece aracı olduğumuz halde yaptığınız alışverişlerde komisyon talep etme gibi bir durumumuz söz konusu değildir.
- GET alışveriş sisteminde ise KKTK'a göre yapılan kesinti tarafımızca değil BDK tarafından olduğunu bilginize sunma gereksinimi duyduk
- Sizi arayan Fırsat ilan Müşteri temsilcisi dahi olsa kesinlikle Kişisel bilgilerinizi veya şifrenizi paylaşmayınız, zaten bu tarafımızca istenmeyecektir
- Şifrenizi Büyük harf ve sayı içerecek  şekilde zorlu bir şifre olarak belirleyin,
- Doğacak şifre kayıplarından GSM numarası ve T.C. Kimlik numaranız ile bizden alabilirsiniz aksi takdirde Fırsat ilan Sorumluluk kabul etmeyecektir.

YASAL UYARI :

firsatilan.com  Web sitesi üzerinde yayınlanan ilanlar tamamen gerçek veya tüzel olduğu kesin teyid edilemeyen kullanıcılar tarafından yüklendiği için sorumluluk tamamen ilan sahibine aittir.
- Dolandırılmamak için herhangi bir kategorideki ilana bakarak Kapora adı verilen Ön Ödeme yapmamanızı, yapmanız durumunda doğacak olan sorumlulukları üstümüze almayacağımızı bilmenizi isteriz.
- Başka bir web adresinden ilan kopyalayıp bu sitede yayınlayanlar hakkında başlatılacak Telif Hakkı suç duyurusu tamamen ilan ekleyen kişiyi ilgilendirir.